Sledovať seriál Podarená rodinka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Podarená rodinka
  Sledovať 1297 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Rodinný
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2018
Popis:
Dylan Bernard a Emma Leroyová, jsou šíleně zamilovaní a chtějí spolu prožít svůj život. Pouze jejich rodičům nedali nic vědět a mají na to dobrý důvod. Dylan je synem Krystel Bernardové, šéfky odborů v továrně, jejíž ředitelem je Emmin otec Ethienne Leroy. Krystel svými odborovými aktivitami neustále ztrpčuje Ethiennovi život. Je mezi nimi dlouholetý souboj, který jen nedávno vyústil do celozávodní stávky trvající měsíce ... Jak budou oba reagovat, když se dozví o vztahu mezi jejich dětmi Emmou a Dylanem? Aby jejich setkání rodičů proběhlo co nejlépe, Dylan a Emma se rozhodli ho uspořádat během lyžování v horách, mimo své domovy, kde je uvolněná dovolenková atmosféra. Tajně uspořádají ubytování svých rodin ve stejném penzionu s názvem "Les Chamois". I přes jejich úsilí věci nejdou tak jak si představovali a válka mezi Krystel a Etiennem nabírá během jejich lyžařské rekreace nové rozměry.

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko