Sledovať seriál Policajti v akcii: Skandalózne prípady online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Policajti v akcii: Skandalózne prípady online alebo sledujte rovno celú sériu! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 114 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1392 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Seriál Policajti v akcii: Skandalózne prípady
  Sledovať Policajti v akcii: Skandalózne prípady online a 114 staníc za 0.10 €
Žáner:
Dráma, Krimi, Thriller
Réžia:
Tomáš Roháč, Kristína Herczegová, Lukáš Kodoň
Hrajú:
Filip Kois (Adam Sýkora / ... 4 díly, 2017), Michal Domonkos (Michal Ondrejka 2 díly, 2017), Mária Kalmárová (Janka 1 díl, 2016), Peter Moncek (Dr. Zdeno Andrasik 1 díl, 2016), Andy Morávek (Juraj Lipták 1 díl, 2016), Jozef Antálek (unknown episodes)
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2016
Popis:
Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov.,, Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov.
Hodnocenie:
49 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko