Seriál
RFDS: Lietajúci doktori

Seriál RFDS: Lietajúci doktori
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o seriáli

Aký je súkromný a profesionálny život doktorov a zdravotníkov leteckej lekárskej záchrannej služby v Austrálii? Dramatické príbehy doktorov, zdravotníkov, pilotov a manažérov austrálskeho centra RFDS - Kráľovskej leteckej lekárskej služby. Lietajúci doktori poskytnú lekársku pomoc každému pacientovi, nech už sa nachádza kdekoľvek ďaleko, hoci na najnedostupnejšom mieste vo vnútrozemí Austrálie... Po úspešnej kariére na pohotovosti vo veľkej londýnskej nemocnici chce doktorka Eliza Harrodová uniknúť svojej minulosti a začať nový život v Austrálii. So svojím synom Henrym cestuje do austrálskeho mestečka Broken Hill, aby nastúpila na pozíciu šéflekárky RFDS - Kráľovskej leteckej lekárskej služby. Nebude to však také jednoduché. Najprv bude musieť dokázať, že si svoje miesto v zásahovom tíme austrálskej leteckej záchrannej služby naozaj zaslúži - po profesionálnej aj ľudskej stránke. Všetci majú jeden spoločný cieľ - byť vždy včas na mieste určenia a pomôcť pacientom, nech sú kdekoľvek ďaleko, ale zároveň sú to zraniteľní ľudia, ktorí musia riešiť svoje každodenné osobné a pracovné problémy. Letecký ošetrovateľ Pete Emerson prežil rodinnú tragédiu a musí sa starať o malú osirelú neter Taylor. Ambiciózny doktor Wayne Yates hľadá cestu k svojmu dospievajúcemu synovi Darrenovi a zároveń sa snaží udržať priazeň pilotky Miry Ortezovej. Prevádzku lekárskeho centra RFDS riadi temperamentná manažérka Leonie Smithová, ktorá bdie nad tým, aby základňa leteckej služby bola pripravená kedykoľvek zasahovať.

Žáner: Dráma
Hrajú: Emma Hamilton (Dr. Eliza Harrod / ... 9 dílů 2021-2023), Justine Clarkeová (Leonie Smith 9 dílů 2021-2023), Ashley Ricardoová (Mira Ortez 9 dílů 2021-2023), Rob Collins (Wayne Yates / ... 9 dílů 2021-2023), Stephen Peacocke (Pete Emerson 9 dílů 2021-2023)
Krajina: Austrália
Rok výroby: 2021
Vysielané na: WAU
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська