Sledovať seriál Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky
  Sledovať 1336 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Dieter Kehler
Hrajú:
Marion Krachtová (Nina Philipps), Christoph Grunert (Francis Jacobs), Peter Fritsch (Henry Jacobs), Jutta Fastianová (Audrey O'Hara), Mickey Hardt (Thomas Philipps), Peter Fröhlich (Henry Jacobs)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2008
Popis:
Nina přijíždí do hotelu, který zdědila po své tetě. Seznamuje se zde s vdovcem Francisem, který pěstuje a prodává květiny, a s jeho hudebně nadanou dcerou Isabellou. Dívku však srazí auto, a ta následkem krvácení do mozku ohluchne...

Francis Jacobs s jeho otcom Henrym, prevádzkujú v idylickom Cornwalle záhradníctvo. Je vášnivým záhradkárom, no viac ako svoju prácu, miluje svoju dcéru Isabellu. Potom ako jej matka zomrela hneď po pôrode, Francis prisahá, že dieťa nikdy neopusti a spraví ju tak šťastnou, ako to len bude možné. Už keď mala tri roky, sadla si po prvý krát za klavír, na ktorom predtým hrávala jej matka. Už vtedy sa Isabella rozhodla, že sa stane pianistkou. Francis podporuje vášeň svojej dcéry, aj keď to nie je vždy ľahké: Isabella skôr či neskôr Cornwall opusti, aby mohla navštevovať konzervatórium v Londýne. To však podľa Natalie, Francisovej družky, nie je správne. Úspešná záhradná architektka s Isabellou totiž nikdy nemala veľmi dobré vzťahy. Jedného dňa sa však v záhradníctve objaví žena, ktorá otočí Francisov svet o 180 stupňov - je to Nina Phillips. Do Cornwallu prichádza prevziať hotel svojej zosnulej tety. Po mnohých skúsenostiach v hotelierstve sa konečne vrátila domov, aby viedla vlastný hotel. Očarujúci Cornwall ju okamžite uchváti, a potom, čo stretne dobre vyzerajúceho záhradníka Francisa a jeho dcéru Isabellu, s ktorou majú spoločnú vášeň - hudbu, vie, že tentoraz to s ňou jej osud mysli nadmieru dobre. No udalosti sa odrazu zvrtnú: Isabella stratí po ťažkej autonehode sluch. Neprijíma návštevy a odmieta sa učiť posunkovú reč. V útrapách sa Francis upne na Ninu a poprosí ju o pomoc. V Nininej prítomnosti uzavreté dievča opäť ožíva. S ľahkosťou a humorom ju Nina naučí posunkovú reč a tým dievčaťu navráti šťastie do života. Francis je veľmi šťastný a cíti sa Nine stále viac zaviazaný, čo ale vadí Natálií. Aby Natália zabránila začínajúcemu vzťahu medzi Ninou a Francisom začne intrigovať a spôsobí tým citový chaos všetkým zúčastneným....
Hodnocenie:
45 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski