Sledovať seriál Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 102 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1324 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky
  Sledovať Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Thomas Herrmann
Hrajú:
Gaby Dohmová (Helen Winston), Michael Degen (George Winston), Maxi Warwelová (Antonia Winston), Bernhard Piesk (David Scott), Christoph Mory (Tom Dixon), Joachim Kretzer (Harold Huston)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Mladá módní návrhářka se snaží zachránit textilní manufakturu svého otce, a tím i zámek, ve kterém rodina už po generace žije...

Talentovaná módna dizajnérka sa po zistení, že ju snúbenec podvádza, vráti k rodičom do Cornwallu. Jej otec, riaditeľ známej textilnej továrne, má veľké finančné problémy. Ako by toho nebolo málo, mladý muž ktorý sa uchádza o jeho majetok a dcéru... Situácia sa nakoniec vyhrotí až tak, že niekto podpáli továreň. Kto to však bol?
Hodnocenie:
45 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski