Sledovať seriál Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 102 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1324 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca
  Sledovať Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Stefan Bartmann
Hrajú:
Denise Zichová (Kate O'Hara), Jochen Horst (Nicholas McDermott), Klaus Wildbolz (Jonathan McKenna), Jens-Peter Nuenemann (Patrick O'Hara), Alexandra Schalaudeková (Claire Molloy), Bernd Stephan (Sean McDermott)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Jonathan MacKenzie, zakladateľ najbohatšieho tkáčskeho združenia, odovzdá obchody svojej dcére, módnej dizajnérke Kate, ktorá podniká so svojim mužom, Patrikom O´Harom. Nikto však netuší, že v Jonatanovej niečo skrýva: jeho vnučku, ktorú mu zveri do opatery jeho nemanželský syn, pretože umiera. Keď sa Kate a Patrickovi narodí bábätko, Jonathan využije svoju šancu a síce, zveriť Kate do opatery malú Tereshu, ako adoptívne dieťatko. Jonathanov starý priateľ a poradca vo firme, Sean MacDowell, mu pomôže zrealizovať adopciu, aby všetko prebehlo legálne. Kate, ktorá nič netuší, sa na Terezu upne a nahrádza si taj jej nie práve najlepšie fungujúci vzťah. Upadáva stále viac do emocionálnej krízy, ktorá dosiahne svoj vrchol, keď jedného dňa stretáva starého priateľa Nicholasa. Keď sa z ničoho nič objaví Terezina matka Claire a Tereza ju spoznáva, naberá dráma na obrátkach, dráma, v ktorej hrá rozhodujúcu úlohu Nicholas. Pod tlakom je Kate nútená urobiť šalamúnske rozhodnutie, ktoré jej zrazu mení cely doterajší život....
Hodnocenie:
45 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski