Sledovať seriál Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto
  Sledovať Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Stefan Bartmann
Hrajú:
Mariella Ahrensová (Kate Rosemore), Helmut Zierl (Edward Rosemore), Patrick Fichte (George Armstrong), Vivien Wulf (Eve Rosemore), Benjamin Trinks (Cormick Rosemore), Robert Ashby (lékař)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2011
Popis:
Edward Rosemore má na prvý pohľad všetko. Úspešnú firmu, skvelú rodinu i nádherné sídlo na pobreží. Je však smrteľne chorý a jeho dedič nejaví o prevzatie firmy záujem. Aby si splnil svoj posledný sen, najme na preteky jácht známeho kapitána, ktorý má však aj iný motív prečo jeho ponuku prijať.
Hodnocenie:
45 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski