Sledovať seriál Smrtonosná zbraň online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Smrtonosná zbraň online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1224 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Smrtonosná zbraň
  Sledovať Smrtonosná zbraň online
Žáner:
Akční, Komedie, Krimi, Drama, Thriller
Réžia:
Steve Boyum
Hrajú:
Damon Wayans (Roger Murtaugh), Clayne Crawford (Martin Riggs), Jordana Brewsterová (Maureen Cahill), Keesha Sharpová (Trish Murtaugh), Kevin Rahm (Brooks Avery), Johnathan Fernandez (Bernard Scorsese)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016-2017
Popis:
Riggs svědčí u soudu ohledně podmínečného propuštění jeho kamaráda z dětství, Jakea, a pomůže mu tak dostat se z vězení. Záhy ale začíná mít pochybnosti, zda udělal dobře. Jake se s ním totiž okamžitě rozloučí, když se před věznicí objeví jeho nový přítel Kenny. Navíc je vzápětí Kenny nalezen zavražděný a čísla, která má napsána na ruce, vedou k Jakeově přítelkyni, Molly Hendricksové.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski