Sledovať seriál
Modrí templári
online

Seriál Modrí templári
  Trailer k filmu Modrí templári Trailer
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Modrí templári online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 138 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 176 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Rodinný kriminálny seriál, ktorého hrdinovia sú policajti, príslúchajúcu do radov policajnej jednotky v New Yorku. Frank Reagan je policajným komisárom a stojí v čele nielen policajné jednotky, ale aj vlastnej rodiny. Oboje Povedať diplomaticky, a to aj napriek tomu, že čelí neustálym obvineniam za svoje politicky netaktný správanie a vlastná rodina mu tiež pridáva vrásky na čele. Frankov najstarší syn Danny je zdrojom pýchy, ale aj starostí. Ostrieľaný detektív, muž od rodiny a veterán vojny v Iraku, občas používa pochybnú taktiku k riešeniu problémov. Jediná žena Reganovy rodiny, Erin, je asistentkou návladního a tiež matkou samoživiteľkou, ktorá sa pohľadom práva pozerá nielen na svojich súrodencov, ale aj otca. Jamie, najmladší z Reaganovcov, čerstvý absolvent práv na Harvarde a rodinné zlatíčko, sa rozhodne neporušiť rodinnú tradíciu a odmietne lukratívne právnu pozíciu, aby sa pridal do policajných radov. Jamieho život naberá na obrátkach v momente, keď je mu ponúknutá účasť na utajenom vyšetrovaní, o ktorom nevie nič ani jeho vlastný otec.

Originálny názov:

Blue Bloods

Hrajú: Donnie Wahlberg (Danny Reagan), Bridget Moynahanová (Erin Reagan-Boyle), Will Estes (Jamie Reagan), Len Cariou (Henry Reagan), Tom Selleck (Frank Reagan), Tony Terraciano (Jack Reagan)
Krajina: USA
Rok výroby: 2022
Hodnocenie: 77 %
Vysielané na: WAU

Zoznam epizód

Séria 12:
vysielané 23.9. (20) Silver Linings - sledovať
Séria 13:
vysielané 23.9. (1) Drž sa viery - sledovať
vysielané 30.9. (2) Prvé začervenanie - sledovať
vysielané 30.9. (3) Prízraky - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська