Sledovať seriál Modrí templári online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Modrí templári online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1402 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Modrí templári
  Sledovať Modrí templári online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Deran Sarafian, Alex Hall, John Behring, Jim McKay, Nick Gomez, Matthew Penn
Hrajú:
Donnie Wahlberg (Danny Reagan / ...), Bridget Moynahanová (Erin Reagan-Boyle), Will Estes (Jamie Reagan), Len Cariou (Henry Reagan), Tom Selleck (Frank Reagan / ...), Tony Terraciano (Jack Reagan)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2019-2020
Popis:
Rodinný kriminálny seriál, ktorého hrdinovia sú policajti, príslúchajúcu do radov policajnej jednotky v New Yorku. Frank Reagan je policajným komisárom a stojí v čele nielen policajné jednotky, ale aj vlastnej rodiny. Oboje Povedať diplomaticky, a to aj napriek tomu, že čelí neustálym obvineniam za svoje politicky netaktný správanie a vlastná rodina mu tiež pridáva vrásky na čele. Frankov najstarší syn Danny je zdrojom pýchy, ale aj starostí. Ostrieľaný detektív, muž od rodiny a veterán vojny v Iraku, občas používa pochybnú taktiku k riešeniu problémov. Jediná žena Reganovy rodiny, Erin, je asistentkou návladního a tiež matkou samoživiteľkou, ktorá sa pohľadom práva pozerá nielen na svojich súrodencov, ale aj otca. Jamie, najmladší z Reaganovcov, čerstvý absolvent práv na Harvarde a rodinné zlatíčko, sa rozhodne neporušiť rodinnú tradíciu a odmietne lukratívne právnu pozíciu, aby sa pridal do policajných radov. Jamieho život naberá na obrátkach v momente, keď je mu ponúknutá účasť na utajenom vyšetrovaní, o ktorom nevie nič ani jeho vlastný otec.
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski