Sledovať seriál
Stockholmský syndróm
online

Seriál Stockholmský syndróm
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Stockholmský syndróm online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 266 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Detektivní drama, ve kterém jeden nešťastný výstřel uvede do pohybu události, které donutí hrdiny příběhu čelit vlastnímu svědomí a morálce.

Originálny názov:

Stockholmský syndrom

Žáner: Krimi, Dráma, Thriller
Réžia: Dan Svátek
Hrajú: David Švehlík, Zuzana Mauréry, Martin Finger, Zuzana Maureryová (Helena Osecká 2 episodes 2019-2020), Elizaveta Maximová (Klára Osecká 2 episodes 2019-2020), Vojtěch Vondráček
Scénár: Miroslav Sovják
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 68 %
Vysielané na: STV1

Recenzie seriálu Stockholmský syndróm:

Jedním slovem super! Jsem nadšená, že takové filmy vznikají a jsou vysílány na stanicích české televize, tj. bez reklam. Netušila jsem, co název dvojdílného seriálu (delšího filmu rozděleného na 2 části) znamená a díky napínavému ději jsem se i dozvěděla význam. Občas se zdál obchod s lidmi až přespříliš, nakonec alespoň pro někoho to byl dobrý konec. Rovněž byla skvělá hlavní herecká trojka v obsazení David Švehlík, Zuzana Mauréry a Martin Finger. :thumbsup:
80% PTeen

Zoznam epizód

vysielané 11.12. (1) Stockholmský syndróm - sledovať
vysielané 18.12. (2) Part 2 - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina