Seriál Stupeň 7: Konec světa

Sledovať seriál
Stupeň 7: Konec světa
online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Stupeň 7: Konec světa online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 117 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 1199 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 10 centov, bez akýchkoľvek záväzkov! Po skúšobnom mesiaci stojí Lepšia.TV len 0.10 €!

Informácie o seriáli

Búrka, ktorá zmení celý svet...
Prichádza búrka, ktorá môže ovplyvniť celý svet. Naviac je tu hrozba teroristov, ktorí sa vyhrážajú, že celá vec bude ešte horšia, ako sa zdá. Je možné, aby búrka zničila pyramídy v Gize, Effelovu vežu v Paríži alebo Sochu slobody v New Yorku? Tím troch ľudí sa pokúša nájsť centrum búrky a preskúmať okolnosti jej vzniku. Príroda sa zrejme pomiatla, alebo sa niekto pokúša simulovať globálnu poveternostnú katastrofu?

Žáner: Akčný, Dráma, Science Fiction, Thriller
Réžia: Dick Lowry
Hrajú: Cameron Daddo (Ross Duffy), Gina Gershonová (FEMA Director Judith Carr), Shannen Dohertyová (Faith Clavell), Randy Quaid (Tornado Tommy Dixon), Robert Wagner (Sen. Ryan Carr), Adam Rodriguez (USAF Pilot Ritter)
Scénár: Matt Dorff, Christian Ford, James LaRosa, Roger Soffer
Krajina: Nemecko, Kanada, USA
Rok výroby: 2005-2012
Hodnocenie: 48 %

Zoznam epizód

(1) Stupeň 7: Konec světa (1) - sledovať
(2) Stupeň 7: Konec světa (2) - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko