Sledovať seriál Syn draka online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Syn draka online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1229 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Syn draka
  Sledovať Syn draka online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Romantický
Réžia:
David Wu
Hrajú:
John Reardon (D.B.), David Carradine (pták), Desiree Ann Siahaanová (princezna Li Wei), Rupert Graves (pán severu), Theresa Lee (Ting Ting), Kay Tong Lim (guvernér)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Odvážná loupež, do níž nečekaným způsobem zasáhne láska ke krásné princezně.

Mal to byť jednoduchý, ale účinný plán. Mimoriadne zdatný a šikovný mladý zlodej hovoriaci si Devil Boy už má poklad takmer vo vrecku. Prezlečený za princa sa uchádza o ruku dcéry miestodržiteľa, aby sa zmocnil drahocenného pokladu. Lenže vec nie je tak jednoduchá. O ruku krásnej princeznej Li Wei sa uchádza aj Princ zo Severu, ktorého miestodržiteľ z politických dôvodov preferuje. Princezná sa však už stihla zahľadieť do Devil Boya a tak presvedčí svojho otca, aby záujemcov o jej ruku podrobil mimoriadne náročnej skúške odvahy, kde víťaz berie všetko
Hodnocenie:
52 %
Sletujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox Plus online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski