Sledovať seriál Syn draka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Syn draka
  Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Romantický
Réžia:
David Wu
Hrajú:
John Reardon (D.B.), David Carradine (pták), Desiree Ann Siahaanová (princezna Li Wei), Rupert Graves (pán severu), Theresa Lee (Ting Ting), Kay Tong Lim (guvernér)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Odvážná loupež, do níž nečekaným způsobem zasáhne láska ke krásné princezně.

Mal to byť jednoduchý, ale účinný plán. Mimoriadne zdatný a šikovný mladý zlodej hovoriaci si Devil Boy už má poklad takmer vo vrecku. Prezlečený za princa sa uchádza o ruku dcéry miestodržiteľa, aby sa zmocnil drahocenného pokladu. Lenže vec nie je tak jednoduchá. O ruku krásnej princeznej Li Wei sa uchádza aj Princ zo Severu, ktorého miestodržiteľ z politických dôvodov preferuje. Princezná sa však už stihla zahľadieť do Devil Boya a tak presvedčí svojho otca, aby záujemcov o jej ruku podrobil mimoriadne náročnej skúške odvahy, kde víťaz berie všetko
Hodnocenie:
52 %
Sletujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox Plus online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski