Sledovať seriál
Twisted Metal
online

Seriál Twisted Metal
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Twisted Metal online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 135 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 263 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 8.99 €!

Informácie o seriáli

Osamělý cestovatel se sklonem k nezadržitelnému tlachání a bez vzpomínek na svou minulost dostane nabídku na lepší život, ale pouze za podmínky, že úspěšně doručí tajemný balíček přes postapokalyptickou pustinu.

Hrajú: Anthony Mackie (John Doe 10 dílů 2023), Stephanie Beatriz (Quiet 10 dílů 2023), Joe Seanoa (Sweet Tooth 8 dílů 2023), Will Arnett (Sweet Tooth / ... 9 dílů 2023), Thomas Haden Church (Agent Stone 9 dílů 2023), Mike Mitchell (Stu 6 episodes 2023)
Krajina: USA
Rok výroby: 2023
Hodnocenie: 74 %

Recenzie seriálu Twisted Metal:

Největší problém mám s tím, že co postava, to nesympatická piča, snad jen ten Sweet Tooth ušel. A Neve Campbell, ale ta je jen ve 2 dílech. No a potom taky není mi 12... Takže spíš tak 2,5*.
20% Taan
Sice opět kraluje tabulkový casting, ale… není to křečovité, balancuje ho akce a morbidní humor. Když jsme u toho humoru. Ten je bohužel dost často také trapně Infantilní (a zbytečný). To dává celkový dojem, že se seriál moc vážně nebere (a neštítí se krve a úchyláren). Jo a triky jsou celkem laciné (digitálně se dost šetřilo). Epizody jako takové jsou dost nevyvážené. Ta nejlepší je bohužel asi ta první (a ty s klaunem). Postupně se s to bohužel zvrhává ve vypatlanou grotesku. Jako nevím co jsem čekal od seriálové verze “demolition derby” (snad že by více ježdění a aut na totálku? Kobra 11 styl?). Rozhodně ale více dá fanouškům hry díky “easter-eggs”, než někomu hrou nepolíbeným. Za mě tedy spíš zklamání. Asi nejlepší je pustit si první a poslední epizodu a těšit se na druhou řadu.
kenkaku

Zoznam epizód

(1) WLUDRV - sledovať
(2) 3RNCRCS - sledovať
(3) NTHLAW1 - sledovať
(4) WHZDARE - sledovať
(5) CRZSRDS - sledovať
(6) DRVTHRU - sledovať
(7) NUTH0UZ - sledovať
(8) EV3L1N - sledovať
(9) R04DK11 - sledovať
(10) SHNGRLA - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina