Sledovať seriál Utta Danella: Černé zrcadlo online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Utta Danella: Černé zrcadlo online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1223 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Utta Danella: Černé zrcadlo
  Sledovať Utta Danella: Černé zrcadlo online
Žáner:
Drama, Krimi, Romantický
Réžia:
Josef Meyer
Hrajú:
Sonja Kirchbergerová (Cora Talheimová), Peter Bongartz (Karl Ravinski), Marita Marschallová (Irene Ravinski), Julia Haackeová (Hella Ravinski), Eckhard Preuß, Florian Fitz (Felix Ravinski)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2000
Popis:
Príbeh o temnom rodinnom tajomstve, prekliatom dedičstve a žene, ktorej príchod osudovo poznamenal budúcnosť jednej rodiny.

Starnúci ovdovený majiteľ podniku na výrobu nábytku Karl Ravinski sa dostane do finančných ťažkostí, a preto sa rozhodne pre fúziu so španielskou firmou. Chystá sa na Mallorke podpísať zmluvu o zlúčení, keď sa zoznámi s Corou Talheimovou, ktorú najal obchodný partner, aby ho rozptýlila. Žena však Ravinského v poslednej chvíli varuje pred veľkým podvodom a ten je natoľko očarený jej krásou a hrdosťou, že sa s ňou spontánne ožení. To však riadne skomplikuje situáciu v jeho rodine, pretože Karlove deti Felix a Hella nemajú o Core dobrú mienku a začnú sa obávať o svoje dedičské podiely z otcovej firmy a majetku. Keď čoskoro Karl zomrie na infarkt a Cora vzápätí len s riadnou dávkou šťastie unikne smrti pri vražednom prepadnutí, narazí komisár Edmund Graf na pochmúrne tajomstvo, dovtedy starostlivo ukryté za rodinnou fasádou...
Hodnocenie:
48 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski