Sledovať seriál Utta Danella: Láska v Benátkách online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Utta Danella: Láska v Benátkách online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1348 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Utta Danella: Láska v Benátkách
  Sledovať Utta Danella: Láska v Benátkách online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Gloria Behrens, Peter Weissflog, John Delbridge, Heidi Kranz, Marco Serafini
Hrajú:
Denise Zichová (Lilly), Gedeon Burkhard (Conte Francesco di Selari), Gila von Weitershausenová (Teresa), Dieter Kirchlechner (Max), Tina Bordihnová (Caro), Lukas Gregorowicz (Rolf)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Romantický film odohrávajúci sa v čarovnom prostredí starobylých Benátok. Hrdinkou filmu je Lilly, mladá okúzľujúca opravárka bábik, ktorá jedného dňa dostane list z Benátok. Jej obľúbený rodinný známy strýko Gianni zomrel a odkázal jej polovicu svojho paláca. Lilly sa vydáva do Benátok a spoznáva šarmantného šľachtica Francesca, ktorému Gianni odkázal druhú polovicu paláca. Lilly však odhaľuje i tajné skutočnosti o svojom pôvode a prichádza na to, že Gianni bol v skutočnosti jej otcom. Nedokáže sa vyrovnať s tým, že jej matka bola jej otcovi neverná. Svet však nie je iba čierny a biely...
Hodnocenie:
49 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski