Sledovať seriál Vikingovia online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Vikingovia online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 107 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1360 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Vikingovia
  Sledovať Vikingovia online
Žáner:
Akční, Drama, Historický, Válečný, Thriller, Dobové
Réžia:
Ciaran Donnelly, Ken Girotti, Johan Renck
Hrajú:
Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnicková (Lagertha Lothbrok), Clive Standen (Rollo), Jessalyn Gilsigová (Siggy Haraldson), Gustaf Skarsgard (Floki), Nathan O'Toole (Bjorn Lothbrok)
Krajina:
Irsko, Kanada
Rok výroby:
2013
Popis:
Výpravná severská sága rozpráva o rode Ragnara Lothbroka, najväčšieho hrdinu svojej doby, ktorý povstal, aby sa stal zjednotiteľom a prvým kráľom všetkých Vikingov. Príbeh jeho rodiny a bratov - spolubojovníkov sa začína na úsvite slávnej éry a vrcholí vo chvíli, keď sa Ragnarovi podarí zjednotiť všetky kmene krutých, násilných a barbarských Vikingov, aby sa stal ich kráľom. Ragnar nie je iba neohrozeným bojovníkom, ale zosobňuje aj severské tradície, ktoré spočívajú v úplnej oddanosti bohom. Podľa legendy totiž Ragnar nie je nikto iný, než priamy potomok Odina, vládcu všetkých bohov, boha vojny a všetkých bojovníkov.
Hodnocenie:
86 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski