Sledovať seriál
Vôňa kvetov a vetra
online

Seriál Vôňa kvetov a vetra
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Vôňa kvetov a vetra online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 140 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 094 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Sorenza zatím v životě neměla hodně štěstí. Útočiště nachází v Gasse, v centru francouzské výroby parfémů. Právě zde kdysi její matka vlastnila kousek pole s jasmínem. Tu vůni je tam cítit ještě i nyní, ale Sorenza více myslí na to, co se svým životem. Guillaume je jejím přesným opakem. Syn bohatého výrobce parfémů z města měl v životě všechno, co chtěl. Vysněné kariéře jakoby kdosi dopředu předepsal noty, ale do plánů vstoupila velká náhoda. Jednoho dne se Sorenza a Guillaume setkali a začal se psát začátek nového splanutí dvou mladých lidí. Zdá se, že jsou si předurčeni, ale nejprve musí porazit všechny intriky.

Originálny názov:

Dans un grand vent de fleurs

Žáner: Romantický, Dráma
Réžia: Gérard Vergez
Hrajú: Rosemarie La Vaulléeová (Sorenza Salvoni 2 episodes), Bruno Wolkowitch (Guillaume Garlande 2 episodes), Agnese Nanová (Garlande / ... 2 episodes), Marina Vladyová (Alexandrine Garlande 2 episodes), Bernard Verley (Guillaume Garlande pére 2 episodes), Orso
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 80 %
Vysielané na: STV1

Zoznam epizód

vysielané 10.8. (11) Vôňa kvetov a vetra - sledovať
vysielané 17.8. (12) Vôňa kvetov a vetra - sledovať
vysielané 24.8. (13) Vôňa kvetov a vetra - sledovať
vysielané 31.8. (14) Vôňa kvetov a vetra - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina