Sledovať seriál
Záhada hlavolamu
online

Seriál Záhada hlavolamu
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Záhada hlavolamu online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 133 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 075 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Seznamte se s partou Rychlých šípů a navštivte záhadná Stínadla! Záhada hlavolamu je seriál, který v roce 1969 na motivy knih Jaroslava Foglara Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu natočil režisér Hynek Bočan. Po smrti autora spory o jeho dědictví bránily znovuuvedení seriálu na naše obrazovky. Seriál připomene i nejmenším divákům, co znamenal "ježek v kleci", jaké bylo tajemství Jana Tleskače a oživí příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Rychlonožky, Červenáčka i Jindry Hojera.

Réžia: Hynek Bočan
Hrajú: Roman Skamene (Cervenácek), Martin Kapoun (Rychlonozka), Jiří Lukeš (Mirek Dusín), Tomáš Hádl (Jarka Metelka), Zdeněk Jánský (Jindra Hojer), Radoslav Brzobohatý (vypravěč (hlas))
Krajina: Československo
Rok výroby: 1969
Hodnocenie: 82 %
Vysielané na: STV2

Zoznam epizód

vysielané 19.12. (1) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 20.12. (2) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 21.12. (3) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 22.12. (4) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 23.12. (5) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 27.12. (6) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 28.12. (7) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 29.12. (8) Záhada hlavolamu - sledovať
vysielané 30.12. (9) Záhada hlavolamu - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська