Film Galaxy Quest

Sledovať film
Galaxy Quest
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Popularita televízneho sci - fi seriálu Galaxy Quest zasiahla okrem Zeme aj planétu Thermia. Jej obyvatelia považujú seriál za historický dokument a pozemská sci-fi je pre nich jedinou nádejou, ako sa ubrániť genocíde generála Sarrisa a jeho armády. Thermiáni požiadajú hercov zo seriálu, aby im pomohli, pretože si myslia, že sú skutočnou vesmírnou posádkou. Šestica zostarnutých hviezd - Jason Nesmith, Gwen DeMarcová, Alexander Dane, Fred Kwan, Guy Fleegman a Tommy Webber - sa proti svojej vôli musí vrátiť ešte raz do televíznych rolí a stať sa skutočnými hrdinami. Nielenže pomôžu Thermiánom, ale zmenia aj samých seba.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Komédia, Science Fiction
Réžia: Dean Parisot
Hrajú: Tim Allen (Jason Nesmith), Sigourney Weaverová (Gwen DeMarcoová), Alan Rickman (Alexander Dane), Tony Shalhoub (Fred Kwan), Sam Rockwell (Guy Fleegman), Daryl Mitchell (Tommy Webber)
Scénár: David Howard, Robert Gordon
Krajina: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko