Sledovať seriál Zločiny Velké Prahy online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Zločiny Velké Prahy online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 115 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1297 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Zločiny Velké Prahy
  Sledovať Zločiny Velké Prahy online
Žáner:
Historický, Krimi, Dobový
Réžia:
Jaroslav Brabec
Hrajú:
Jaroslav Plesl, Denis Šafařík, Jiří Langmajer, Ingrid Timková, Eva Josefíková, Sabina Rojková
Scénár:
Petr Zikmund, Jan Drbohlav, Zdeněk Zapletal, Ivan Hubač
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2021
Popis:
Dne 1. ledna 1922 došlo ke sloučení centrální Prahy s třiceti osmi městy a obcemi, které ji obklopovaly. Vznikla tak Velká Praha a pražská státní policie začala pracovat tam, kde dosud působilo jen četnictvo. Byl to prostor méně bohatý a vznešený, ale o to pestřejší a živější. Velká Praha byla tvořena nejen klasickou městskou zástavbou, ale i vesnicemi, lesy, zemědělskými statky, továrnami, bohatými vilami i chudinskými slumy. Hlavní postavou je inspektor Budík, muž velmi lidský, zmítaný nectnostmi i slabostmi, nicméně také mimořádně bystrý, všímavý a především schopný velké psychologické exhibice, kterou se vyznačují slavní detektivové. Zmítá se ale územím Velké Prahy - ani městem, ani venkovem - odsunutý z centra města bank, restaurací, divadel, která tak miluje. Stále elegantní se brodí v blátě a hnoji předměstí a soustřeďuje svůj mozek na nečekané zkratky a obraty.
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko