Sledovať Dobrý tramp Bernášek online

Prehrajte si Dobrý tramp Bernášek online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 102 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Dobrý tramp Bernášek
  Trailer k filmu Dobrý tramp Bernášek   Sledovať Dobrý tramp Bernášek online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Karel Lamač
Hrajú:
Karel Lamač (Alois Bernásek), Ella Nollová (Marie Novotná), Jiřina Steimarová (Jirinka Novotná), Lilian Bergoová, Fred Bulín (Sportovec Karel), Gustav Čech
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
Česká filmová komedie o trampech, hausbótu, nepraktickém úředníčkovi a pochopitelně lásce, která dokáže divy.

Zatímco ostatní Pražané se každý víkend hrnou k vodě a do lesů, snaživý, ale zcela nepraktický a nesmělý úředníček Alois Bernášek, který bydlí v podnájmu u vdovy Novotné, věnuje volné chvíle čtení služebních předpisů. A tak je ironií, že právě on vyhraje v soutěži hausbót. Paní Novotná má energickou podnikavou dceru Jiřinu, která je nadšenou vyznavačkou trampingu a Bernášek ji tajně miluje. Aby ji získal, rozhodne se stát rovněž trampem a jednoho víkendu odjede ke své lodi. O svou výhru však musí svést tuhý boj, protože hausbót obsadili divocí trampové. Láska však dokáže divy a tak se z Bernáška, plachého a nepraktického mládence, stává udatný muž, který nad trampy zvítězí, Jiřince lásku vyzná a všechno dobře dopadne.
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski