Sledovať Plastický chirurg z Beverly Hills online

Prehrajte si Plastický chirurg z Beverly Hills online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 104 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1222 titulmi v cene!
Plastický chirurg z Beverly Hills
  Sledovať Plastický chirurg z Beverly Hills online
Žáner:
Dokument
Réžia:
Jennifer Morton
Hrajú:
Linda Li (ona sama), Jason Diamond (on sám), Richard Ellenbogen (on sám), Raj Kanodia (on sám), Robert Kotler (on sám), Robert M. Rey (on sám)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004-2007
Popis:
Plastičtí chirurgové na bohatém předměstí Beverly Hills v Los Angeles nemají nouzi o zákazníky. Tvůrci sledují práci chirurgů, jejichž jediným cílem je vylepšit vzhled svých marnivý zákaznic či zákazníků, odstranit "chybičky" na kráse, ubrat na věku (či na proporcích), ale nechybí ani záznamy operací, které jsou pro pacienty skutečně nezbytné. Televizní divák na závěr epizody může posoudit konečný výsledek, ale ve srovnání s jinými obdobnými seriály, se dozví více tak o profesním, jakož i o soukromém životě jednotlivých lékařů vystupujících v šou.
Hodnocenie:
49 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski