Eurosport 1 Eurosport 1 Eurosport 1 Eurosport 1
Fanúšikov športu zaručene poteší stanica Eurosport 1, a to bez ohľadu na ich obľúbený šport. Stanica ponúka široké spektrum športových udalostí z celého sveta, vrátane živých prenosov a záznamov najprestížnejších turnajov a súťaží, ako sú Olympijské hry, Tour de France, Grand Slam, Le Mans a mnoho ďalších.

Vďaka Lepšia.TV a stanici Eurosport 1 sa môžete ponoriť do fascinujúceho sveta športu a nikdy nepremeškať svoje obľúbené športové udalosti. A ak sa náhodou nestihnete pozerať naživo, môžete si udalosť vychutnať až 7 dní spätne vďaka možnosti spätného prehrania na Lepšia.TV.

Zvukové stopy: čeština, angličtina
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 263 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina