Detská stanica Nick Jr. je tu pre všetky deti predškolského veku. Deti si môžu túto stanicu užívať celých 24 hodín denne a zažívať dobrodružstvá s Dorou prieskumníci, Tlapkovou patrolou, medvedíkom Paddington a ďalšími rozprávkovými postavami.

Cieľom tejto stanice je pripraviť zábavným a kreatívnym spôsobom malých divákov do školských lavíc, a to práve prostredníctvom ponúkaných relácií, ktoré sú kompletne v českom znení.
Sledujte Nick Jr. a všetkých 120 staníc (85 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1195 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 120 televíznych staníc vrátane 85 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1195 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko