Travel Channel Travel Channel online

Zoznam televíznych staníc
Travel Channel Travel Channel Travel Channel Travel Channel
So stanicou Travel Channel môžete zažiť fascinujúce cestovateľské dobrodrzužstvá po celom svete kedykoľvek budete mať chuť. Prostredníctvom zábavných a inšpiratívnych relácií máte možnosť virtuálne preskúmať rôzne destinácie, spoznať rôznorodé kultúry a zažiť nezabudnuteľné zážitky spojené s cestovaním. Travel Channel je ideálnym sprievodcom pre tých, ktorí milujú objavovanie nových destinácií a pamiatok.

Využite možnosti spätného prehrávania na Lepšia.TV a sledujte obľúbené programy až 7 dní po ich odvysielaní podľa svojich preferencií. Možno tu objavíte aj inšpiráciu pre svoj budúci výlet a necháte sa uniesť novými nápadmi na dobrodružstvo.

Zvukové stopy: čeština, angličtina, maďarčina, ruský
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 266 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina