Sledovať seriál Kobra - oddział specjalny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Kobra - oddział specjalny
  Sledovať 1223 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Réžia:
Christoph Eichhorn, Arend Agthe, Oren Schmuckler, Hans Schönherr, Dror Zahavi, Jan Martin Scharf
Hrajú:
Erdogan Atalay (Semir Gerkhan / ...), Gottfried Vollmer (Dieter Bonrath), Dietmar Huhn (Horst Herzberger / ...), Carina N. Wieseová (Andrea Schäfer / ...), Niels Kurvin (Hartmut Freund / ...), Daniela Wutteová (Susanne König / ...)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
1996-2004
Popis:
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Nemecký akčný seriál plný strhujúcich akcií a vzrušujúcich príbehov. Hlavnými postavami sú dvaja komisári, ktorí objasňujú zločiny spáchané na diaľnici. V seriáli preto, samozrejme, nechýba hučanie silných motorov a preteky na život a na smrť. Hlavný komisár Semir Gerkan (Erdogan Atalay) je predstaviteľom neohroziteľného bojovníka proti zločinu. Erdogan Atalay vystriedal počas trinástich sérií po svojom boku 6 pracovných partnerov.
Hodnocenie:
62 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski