Sledovať Bach a brokolice online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Bach a brokolice
  Trailer k filmu Bach a brokolice   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Rodinný, Dětem
Réžia:
André Mélançon
Hrajú:
Mahée Paiementová (Fanny), Doris Blanchet-Vasiloffová (Mére de Fanny), Denis Bernard (Pére de Fanny), Véronique Lavoieová (Fanny à 5 ans), France Arbourová (Grand-mere), Raymond Legault (Jean-Claude)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
1986
Popis:
Poetický příběh malého děvčátka, toužícího po lásce a štěstí.

Jedinou vášní svobodného mládence Jonathana je Bachova hudba. To poslední, co si myslel, že potřebuje, je jeho dávno ztracená neteř, alespoň předtím, než 11letá Fanny přijede se svým skunkem Broccoli. Nedávno osiřelá Fanny má nádherný pohled na život a vnáší do spořádaného, ale osamělého života svého strýce chaos a nakonec lásku.
Hodnocenie:
64 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski