Sledovať Franklin a priatelia online

Prehrajte si Franklin a priatelia online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 108 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Franklin a priatelia
  Sledovať Franklin a priatelia online
Žáner:
Animovaný
Hrajú:
Graeme Jokic (Franklin Turtle), John Stocker (pan Owl), Christian Martyn (zajíc), Mark Ramsay (medvěd), Paul Giurgeu (medvěd), Camden Angelis (Harriett)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2011
Popis:
Franklin je korytnačí chlapček, ktorý sa, rovnako ako jeho kamaráti, práve zoznamuje so svetom okolo seba a učí sa, ako sa mu má prispôsobovať. To sa vie, aj Franklin - ako skoro všetky deti - sa učia z vlastných chýb. Keď si vymýšľa alebo sa pomýli, keď sa mu udalosti vymknú z rúk, po určitej dobe nájde uspokojivé riešenie. Poučenie si ale z toho všetkého berie svojráznym, typicky franklinovským spôsobom, čo znamená, že zo svojich príhod zakaždým má aj veľkú srandu.
Hodnocenie:
45 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko