Sledovať Franklin online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Franklin
  Sledovať 1310 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
animovaný, rodinný
Réžia:
Gary Hurst, Dermot Walshe, John van Bruggen, Mike Bass
Hrajú:
Noah Reid (Franklin Turtle), Elizabeth Brownová (paní Turtleová), Leah Cudmoreová (bobr), Richard Newman (pan Turtle), Arthur Anger (Franklin), Luca Perlman (medvěd)
Krajina:
Francie, Kanada, USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Každá z epizód opisuje nejaký príbeh Franklina a jeho kamarátov. Spoznáme aj jeho rodičia, najlepšieho priateľa medvedíka, hus, bobra, králika, pána Sovu, jazveca, slimáka a ďalšie zvieracích kamarátov. Spoločne s Franklinom sa v jeho príbehoch naučíme spoznávať svet okolo seba a tiež, ako byť čestnou korytnačkou s dobrým charakterom.
Hodnocenie:
73 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski