Sledovať Hodně štěstí, Charlie online

Prehrajte si Hodně štěstí, Charlie online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 105 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Hodně štěstí, Charlie
  Sledovať Hodně štěstí, Charlie online
Žáner:
Komedie, Drama, Rodinný, Sitcom, Thriller
Réžia:
Eric Dean Seaton
Hrajú:
Bridgit Mendlerová (Teddy Duncan), Leigh Allyn Bakerová (Amy Duncan), Bradley Steven Perry (Gabe Duncan), Mia Talerico (Charlie Duncan), Eric Allan Kramer (Bob Duncan), Jason Dolley (PJ Duncan)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Americká rodinná komédia, ktorej dej sa zameriava na život rodiny Duncanových. Rodina sa nedávno rozrástla o nového člena - dievčatko Charlie (Mia Talerico). Rodičia, Bob (Eric Allan Kramer) a Amy (Leigh-Allyn Baker) sa však potrebujú vrátiť do práce a rozhodnú sa výchovu malej Charlie nechať na jej súrodencov P.J.-a (Jason Dolley), Teddy (Bridgit Mendler) a Gabea (Bradley Steven Perry).
Hodnocenie:
70 %
Sletujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všetky videá relácií televízie ČT :D online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski