Sledovať
Hráme sa s Rikom
online

Hráme sa s Rikom
  Trailer k filmu Hráme sa s Rikom Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 121 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Společenská komedie o bohatém muži v nejlepších letech, pro kterého je manželská nevěra jen příjemným a pravidelným sportem. Mladá majitelka květinářství, které se její manžel zdá být obyčejně všední a příliš zaměstnaný, však přece jen dokáže odolat nabídkám zkušeného svůdce.
Dobře napsaný příběh, jeden z nejzábavnějších filmů posledního roku okupace, který napsala Olga Scheinpflugová pod cizím jménem, poslední film Oldřicha Nového před jeho internací v koncentračním táboře, a také poslední český film Adiny Mandlové.

Hrajú: František Hanus (Petr Málek), Bedřich Veverka (Jindřich), Karel Dostál (doktor John), Jan Fifka (host na párty), Bohdan Lachman (uvaděč), Jan W. Speerger (Hotel headmaster)
Rok výroby: 1945
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Rik TV 18.6.2022 14:20
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko