Lovecká sezóna

Lovecká sezóna
  Trailer   k filmu Lovecká sezóna
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii: Lovecká sezóna

Do života Booga, zdomácneného medveďa grizlyho bez akýchkoľvek schopností nutných k prežitiu v divočine, vtrhne ako uragán vychudnutý a utáraný jeleň Elliot. Keď Elliot Booga presvedčí, aby opustil svoj pohodlný domov v garáži správca parku a okúsil, ako chutí život v naozajstnej prírode, veci sa rýchlo začnú vymykať kontrole. Obaja hrdinovia sú len tri dny...

Originálny názov:

Open Season

Hrajú: Martin Lawrence (Boog (hlas)), Ashton Kutcher (Elliot (hlas)), Gary Sinise (Shaw (hlas)), Debra Messingová (Beth (hlas)), Billy Connolly (McSquizzy (hlas)), Georgia Engelová (Bobbie (hlas))
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 61 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie používateľov:

Na jedno shlédnutí výborné. Jsem rád, že jsem to viděl :) 60%
60% CityBoyCZ
Lovecká sezóna. Film, kde jsem (což je vzácnost) ochotný odpustit příšerně otravného hlavního hrdinu, kterého bych si jinak nejraději opekl se smítkou nějakého toho koření. Tento animák spadá provedením do druhé ligy, ale dá se na něj koukat.
70% anubiskt
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina