Film
Madagaskar 2

Film Madagaskar 2
  Trailer  k filmu Madagaskar 2
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Madagaskar 2

Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike...

Originálny názov:

Madagascar: Escape 2 Africa

Hrajú: Herman Almendarez (Antonio (hlas)), Ben Stiller (Alex (hlas)), Chris Rock (Marty (hlas)), David Schwimmer (Melman (hlas)), Jada Pinkett Smithová (Gloria (hlas)), Sacha Baron Cohen (Julien (hlas))
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: JOJ

Recenzie filmu Madagaskar 2:

Dvojka určitě není k zahození, není zas o moc hroší jako jednička. Pořád v ní je pár dobrých scének a celkem kvalitní humor. Dobře rozpracované charaktery zvířat, ale už to není to pravé ořechové. Madagaskar mi nikdy nějak extra nesedl, ale moc mě nezaujal děj.
70% Katy86
Za mě rozhodně nejslabší díl z celé trilogie Madagaskaru. Jednička byla skvělá, vtipná, originální a i když jsme se ve druhém díle dozvěděli něco o minulosti Alexe, tak to nebylo tak dokonalé, jako první díl a ničím mě to nezaujalo, spíše jsem se nudila. Ale láska mezi Melmenem a Glorií docela potěšila!
40% Streeper
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina