Tintinove dobrodružstvá

Sledovať
Tintinove dobrodružstvá
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o relácii

Príbeh filmu, ktorý sa inšpiroval po celom svete obľúbenými príhodami knižného a komiksového hrdinu Tintina od belgického autora, publikujúceho pod pseudonymom Hergé, sleduje osudy výnimočne zvedavého mladého reportéra Tintina a jeho verného psieho spoločníka Snowyho. Tí spoločne narazia na model lode, ktorá v sebe ukrýva nebezpečné tajomstvo. Tintin, ktorý je nevedomky vtiahnutý do záhady starej niekoľko sto rokov, sa ocitne na muške Ivana Ivanoviča Sacharina, naničhodného zloducha. Sacharin je presvedčený, že Tintin ukradol vzácny poklad, spájaný so zákerným pirátom zvaným Červený Rackham. V sprievode svojho psa Snowyho, starého morského vlka - kapitána Haddocka a dvojice nešikovných detektívov Horváta a Horvátha precestuje Tintin krížom krážom celý svet snažiac dostať sa ako prvý na miesto posledného odpočinku lode Jednorožca, vraku, ktorý by vraj mal vo svojom vnútri ukrývať kľúč k obrovskému bohatstvu...a tiež prastarú kliatbu.

Žáner: Animovaný, Dobrodružný, Mysteriózny, Rodinný
Réžia: Steven Spielberg
Hrajú: Jamie Bell (Tintin (Jan Škvor)), Andy Serkis (kapitán Haddock (Jiří Schwarz)), Daniel Craig (Ivanovich Sakharine (Libor Hruška)), Nick Frost (Thomson), Simon Pegg (inspektor Thompson), Daniel Mays (Allan (Pavel Šrom))
Scénár: Steven Moffat, Edgar Wright, Joe Cornish, Hergé
Krajina: USA, Nový Zéland, Belgicko
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko