Sledovať Země dinosaurů online

Prehrajte si Země dinosaurů online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Země dinosaurů
  Trailer k filmu Země dinosaurů   Sledovať Země dinosaurů online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Réžia:
Don Bluth
Hrajú:
Candace Hutsonová (Cera), Judith Barsiová (Ducky), Will Ryan (Petrie), Gabriel Damon (Littlefoot), Pat Hingle (Narrator/Rooter), Helen Shaverová (Littlefoot's Matka)
Krajina:
USA, Irsko
Rok výroby:
1988
Popis:
Osiřelý malý dinosaurus se v animovaném filmu vydává se čtveřicí kamarádů hledat legendární zemi plnou šťavnaté trávy.

Vyberte sa s dinosaurami Nožičkom, Cerou, Kačkou, Bodlinkou a Pierkom na úžasnú cestu do praveku. Pred dávnymi a dávnymi časmi, v dobách čadiacich vulkánov a obrovských zemetrasení, sa jeden malý brachosaurus menom Nožička ocitol celkom sám, stratený, bez rodičov. Na svojej ceste do legendárneho Veľkého údolia so šťavnatou trávou stretne štyroch malých dinosaurov - Ceru, Kačku, Bodlinku a Pierka, ktorí sa k nemu pripoja. Počas svojho putovania prežijú vzrušujúce, ale aj nebezpečné dobrodružstvá, počas ktorých priatelia stretnú hladných dravcov a iné prekážky. Prekonané nebezpečenstvá ich naučia mnohé nové veci, ale predovšetkým prídu na to, aká dôležitá je pomoc kamarátovi a tímová práca
Hodnocenie:
73 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski