Tvoj snúbenec, môj milenec

Tvoj snúbenec, môj milenec
  Trailer   k filmu Tvoj snúbenec, môj milenec
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Na oslave svojich tridsiatich narodenín sa Rachel začína trápiť pocitom, že jej život zatiaľ nevychádza podľa jej predstáv. Má síce skvelú prácu v prestížnej právnej kancelárii na Manhattane, to ale Rachel ku šťastiu nestačí. Spokojné flirtovanie jej najlepšej kamarátky, krásnej a energickej Darcy, a jej okúzľujúceho snúbenca Dexa ešte podčiarkne Rachelin pocit osamelosti - večer bude opäť odchádzať domov sama.

Originálny názov:

Something Borrowed

Réžia: Luke Greenfield
Hrajú: Ginnifer Goodwin (Rachel), Kate Hudsonová (Darcy), Colin Egglesfield (Dex), John Krasinski (Ethan), Steve Howey (Marcus), Ashley Williamsová (Claire)
Scénár: Jennie Snyder
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 58 %
Vysielané na: JOJ
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina