Sledovať film
Slova a obrazy
online

Film Slova a obrazy
  Trailer  k filmu Slova a obrazy
Prehrajte si film Slova a obrazy HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 293 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Slova a obrazy

Ktorá umelecká forma má väčšiu silu - slovo alebo obraz? Hádku pedagógov ukončia ich študenti v školskej súťaži. Medzi učiteľkou výtvarnej výchovy a angličtinárom sa zrodí rivalita. V spore, či sú dôležitejšie slová alebo obrazy, rozhodnú ich študenti v školskej súťaži. Croyden je prvotriedna prípravná škola v štáte Maine. Pre svoje pokročilé kurzy najíma...

Originálny názov:

Words and Pictures

Réžia: Fred Schepisi
Hrajú: Clive Owen (Jack Marcus), Juliette Binocheová (Dina Delsanto), Valerie Tianová (Emily), Navid Negahban (Rashid), Bruce Davison (Walt), Amy Brennemanová (Elspeth)
Scénár: Gerald Di Pego
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 66 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 23.2.2024 06:05

Recenzie filmu Slova a obrazy:

,,TADY NEJDE O VÍTĚZSTVÍ, ALE O POSPOLITOST. O PÁROVÁNÍ SLOV S OBRAZY…" ///

Hodiny angličtiny vs. malování. Angličtinář vs. malířka. C.Owen vs. J.Binoche. Válka, která má nakopnout studenty k lepším výkonům. Ve skutečnosti je to ovšem hlavně o učitelích (těch dvou) a lidech (zase těch dvou). Když pominu to opatrný jiskření, je to spíš drama vo starších osobách, ve kterým je i ta romantika dramatická, a který si zřejmě vychutnaj zase ti starší. (Kromě mě.)

/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Učím. 2.) Chlastám (a učím). 3.) Thx za titule ,,playboxguest“.

/// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *
60% sestraJoy
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina