Sledovať Veštba online

Prehrajte si Veštba online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 104 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Veštba
  Sledovať Veštba online
Žáner:
Pohádka
Réžia:
Ąubomír Vajdička
Hrajú:
Jozef Adamovič, Vladimír Jedµovský, Jana Zvaríková, Viera Richterová, Petra Vančíková, Kamila Magálová
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Pôvodná televízna inscenácia na motívy antických bájí. V hlbokých lesoch a na čistinke pri prameni vyrastajú dvaja bratia - Ofeltés a Onatás. Ich otec, ovčiar Polymachos, ich zaúča do svojho remesla, ale zdá sa, že dobrým pastierom bude len jeden z nich. Syr a vlna z Ofeltésových oviec nemajú páru široko-ďaleko, želá si ich dokonca sama kráľovná. Druhý z bratov, Onatás, sa časom stáva zasa chýrnym hrnčiarom, ktorého výrobky očarúvajú kráľovskú dcéru Epikasté. Natoľko, že sa jedného dňa rozhodne vyhľada? tohto zručného mládenca. Statočná práca predstavila oboch bratov na kráľovskom dvore. Ich osudy sa však s kráľovskými posplietajú aj inak.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski