Sledovať Zvonilka a tvor Netvor online

Prehrajte si Zvonilka a tvor Netvor online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 105 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Zvonilka a tvor Netvor
  Trailer k filmu Zvonilka a tvor Netvor   Sledovať Zvonilka a tvor Netvor online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Dětem
Réžia:
Steve Loter
Hrajú:
Ginnifer Goodwin (Fauna (Terezie Taberyová)), Mae Whitmanová (Zvonilka (Marika Šoposká)), Rosario Dawsonová (Nyx (Milada Vaňkátová)), Megan Hilty (Rozeta (Kamila Špráchalová)), Pamela Adlonová (Vidia (Zuzana Říčařová)), Lucy Liu (Mlženka (Klára Oltová))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Pradávny tvor sa objavuje v Údolí škriatkov a tisíc rokov bezpečia sa končí…

V najnovšom magickom dobrodružstve stretáva Cililing s priateľmi zubatú beštiu s čudnými zelenými očami! Raz v noci v Údolí škriatkov oblohu rozžiaria tajomné svetelné lúče padajúcej kométy. Na druhý deň ráno, v hlbokom temnom podzemí, kde kométa pristála, sa z dlhého spánku prebúdza záhadný tvor. Staroveká legenda ožíva! Víla Faunia na tvora náhodou narazí a ako zodpovedá jej povahe, aj sa s ním veľmi rýchlo skamaráti. Cililing a ostatné víly však z trochu strašidelného stvorenia nie sú vôbec nadšené. Staré záznamy totiž vravia, že keď sa Zver-Nezver raz za tisíc rokov objaví, Údolie škriatkov čaká skaza. Prieskumná hliadka Údolia sa rozhodne zasiahnuť skôr, než dôjde ku katastrofe. Ale Faunia je presvedčená o tom, že by nemali súdiť
Hodnocenie:
73 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski