Dokument
Hodiny zúfalstva

Dokument Hodiny zúfalstva
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o relácii

Neočekávané kalamity způsobující nenahraditelné ztráty na životech, majetku a přírodě. Povodně, tornáda, zemětřesení, pády letadel. V této třináctidílné sérii budete očitými svědky nejhorších katastrof za posledních 100 let. Nejedná se o prostý záznam těchto událostí, ale o živý obraz strašlivých skutečností v reálném čase.

Originálny názov:

Hodiny hrůzy

Žáner: Reality TV
Hrajú: Lee Perry (Self - Narrator 13 dílů 2016), Thor Thordarson (Self - Volcanologist 2 díly 2016), Peter Sammonds (Self - University College London 2 díly 2016), John All (Self - Climber 2 díly 2016), Patrick Adenusi (Self - Executive Director Safety Beyond Bo
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 61 %
Vysielané na: JOJ Svet
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina