Sledovať Houstone, máme problém! online

Sledujte Houstone, máme problém! online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 102 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Dokument Houstone, máme problém!
  Trailer k filmu Houstone, máme problém!   Sledovať Houstone, máme problém! online
Žáner:
Dokument
Réžia:
Ziga Virc
Krajina:
Chorvatsko, Německo, Česká republika, Slovinsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Neuvěřitelný příběh přísně tajného jugoslávského vesmírného programu, který Tito v šedesátých letech prodal za několik miliard dolarů Spojeným státům, i s šestadvaceti raketovými inženýry, kteří na něm pracovali. Jeden z nich, Ivan Pavić, se po odtajnění dokumentů konečně vrací domů, aby se setkal s dcerou, která jej měla celý život za mrtvého, neboť tajná služba fingovala jeho smrt. S jeho pomocí a na základě výpovědí generála ve výslužbě France, který měl krycí operaci na starosti, tak americký historik Roger McMillan rekonstruuje dosud neznámou etapu světových dějin. Kdo doopravdy stál za americkou misí na Měsíc? A proč byl Kennedy zastřelen krátce po Titově diplomatické návštěvě v USA? Dokufikce, nabitá archivními materiály stejně jako současnými záběry odtajněných reálií, tak odhaluje jednu z největších konspirací v historii lidstva. Anebo ne? Kde končí historie a začíná mistrná fabulace? Lze dokonale sestrojenou lež odlišit od reality? A co na to Slavoj Žižek?
Hodnocenie:
79 %

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski