Sledovať film
21 Jump street
online

Film 21 Jump street
  Trailer  k filmu 21 Jump street
Prehrajte si film 21 Jump street HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: 21 Jump street

V akčnej komédii s názvom 21 Jump Street sa Schmidt a Jenko pevne rozhodli, že hodia problémy z mladosti za hlavu. Pripoja sa k polícii a k jej tajnej jednotke Jump Street. Obaja vyzerajú dosť mlado a tak využijú svoj vzhľad a v utajení pracujú na miestnej strednej škole. Schmidt a Jenko vymenia zbrane a odznaky za školské tašky, riskujú svoje životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový gang. Neskôr zisťujú, že stredná škola sa od doby, kedy ju pred pár rokmi navštevovali, vôbec nezmenila - a ani jeden nečaká, že budú musieť čeliť hrôze, že sú opäť teenagermi a všetkým tým problémom, o ktorých si myslia, že ich majú už dávno za sebou.

Originálny názov:

21 Jump Street

Žáner: Komédia, Akčný, Krimi
Hrajú: Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Brie Larsonová (Molly Traceyová), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (pan Walters), DeRay Davis (Domingo)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO 2.3.2024 14:35

Recenzie filmu 21 Jump street:

Channing Tatum objavil svoj talent v komédii, to málokto čakal a Spolu Jonahom Hillom tvoria vynikajúcu dvojicu. Film je nabitý hláškami a vynikajúcimi scénami, pre mňa je to jedna z najlepších buddy komédií. Hodnotenie: 8.3/10
80% sebo9629
....ale ja som to po 45 min prepol, preafektovaná americká sprostosť...... 20% za to že som to vydržal trištvrte hodiny a ani raz sa nezasmial
20% timmo1
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina