Sledovať film
21 Jump street
online

Film 21 Jump street
  Trailer k filmu 21 Jump street Trailer
Prehrajte si film 21 Jump street online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1316 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

V akčnej komédii s názvom 21 Jump Street sa Schmidt a Jenko pevne rozhodli, že hodia problémy z mladosti za hlavu. Pripoja sa k polícii a k jej tajnej jednotke Jump Street. Obaja vyzerajú dosť mlado a tak využijú svoj vzhľad a v utajení pracujú na miestnej strednej škole. Schmidt a Jenko vymenia zbrane a odznaky za školské tašky, riskujú svoje životy, aby odhalili násilný a nebezpečný drogový gang. Neskôr zisťujú, že stredná škola sa od doby, kedy ju pred pár rokmi navštevovali, vôbec nezmenila - a ani jeden nečaká, že budú musieť čeliť hrôze, že sú opäť teenagermi a všetkým tým problémom, o ktorých si myslia, že ich majú už dávno za sebou.

Žáner: Komédia, Akčný, Krimi
Hrajú: Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Brie Larsonová (Molly Traceyová), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (pan Walters), DeRay Davis (Domingo)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko