Film Abrakadabra

Sledovať film
Abrakadabra
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Manželka má problém so svojím mužom, keď zistí, že je posadnutý duchom.
Hlavná hrdinka Carmen je matkou teenagerky a ženou v domácnosti. Jej manžel Carlos pracuje na stavbe, má rád pivo a je zarytým fanúšikom futbalu. Manželský pár pozvú na svadbu, kde Carlos svojim hrubým správaním spôsobí hanbu. V priebehu večera je na programe vystúpenie kúzelníka a hypnotizéra Pepeho. Carlos ho natoľko provokuje, že ho Pepe vyzve na pódium. Počas seance se však omylom do Carlosovho tela dostane zablúdený duch iného muža a bláznivá španielska komédia sa môže začať...

Žáner: Dráma, Fantasy, Komédia
Réžia: Pablo Berger
Hrajú: Maribel Verdúová (Carmen), Antonio de la Torre (Carlos), Priscilla Delgado (Toñi), Javier Antón (Fernando), Bea de la Cruz (Isabel), Rocío Calvová (Encarna)
Scénár: Pablo Berger
Krajina: Španielsko, Francúzsko, Belgicko
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 58 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko