Sledovať film Vážený občan online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Vážený občan
  Trailer k filmu Vážený občan   Sledovať 1338 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Gastón Duprat, Mariano Cohn
Hrajú:
Oscar Martínez (Daniel Mantovani), Dady Brieva (Antonio), Andrea Frigerio (Irene), Nora Navas (Nuria), Manuel Vicente (Cacho - el intendente), Marcelo D'Andrea (Florencio Romero)
Krajina:
Argentina, Španělsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Cudzinec v rodnom meste.

Úspešný spisovateľ po zisku Nobelovej ceny za literatúru prechádza tvorivou krízou. V nádeji, že by mu to mohlo pomôcť v jej prekonaní, prijme pozvanie do rodného mestečka zapadákova kdesi na argentínskom vidieku, aby tam prijal čestné občianstvo. Po príchode však zisťuje, že úspech sa neodpúšťa a útek z prostredia, kde vyrastal a dospieval už vôbec nie.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski