Sledovať film Ace Ventura: Zvírecí detektiv online

Prehrajte si film Ace Ventura: Zvírecí detektiv online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ace Ventura: Zvírecí detektiv
  Trailer k filmu Ace Ventura: Zvírecí detektiv   Sledovať Ace Ventura: Zvírecí detektiv online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Tom Shadyac
Hrajú:
Jim Carrey (Ace Ventura), Courteney Coxová (Melissa Robinsonová), Sean Youngová (Lois Einhornová), Tone Loc (Emilio E), Dan Marino (Dan Marino), Noble Willingham (Riddle)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Zvierací detektív je najatý, aby našiel strateného maskota futbalového tímu Delfínov...

Ace Ventura je špecialistom na pátranie po stratených zvieratách. Je poverený prípadom strateného delfína Snowflakea, ktorý je maskotom tímu amerických futbalistov. Delfína ukradli neznámi muži a mužstvo je bez svojho maskota znepokojené a rozladené, čo nie je pred blížiacim sa Miamským pohárom dobré znamenie. Riaditeľka marketingu Melissa Robbinsová je síce šokovaná Venturovým správaním, napriek tomu mu nakoniec prípad zverí. Spočiatku sa zdá, že stopa vedie k bohatému Ronaldovi Campovi, ktorý nedávno kúpil zariadenie na prepravu delfínov a je známy svojím záujmom o americký futbal. Lenže čoskoro sa táto stopa ukáže ako falošná. Prípad dostane omnoho závažnejší rozmer, keď je tréner delfínov Podacter zavraždený. Ace brilantným spôsobom ostatných presvedčí, že nešlo o samovraždu, ale vraždu...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski