Film
Rodina Adamsovcov 2

Film Rodina Adamsovcov 2
  Trailer k filmu Rodina Adamsovcov 2 Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Oblíbená strašidelná rodinka je zpět! Morticia a Gomez s jistým znepokojením sledují, jak jejich děti dospívají a začínají se vyhýbat rodinným večeřím a dalším podobným aktivitám. Proto se rozhodnou utužit rodinná pouta a vydají se na poslední dovolenou.

Originálny názov:

The Addams Family 2

Hrajú: Charlize Theronová (Morticia Addamsová), Chloe Moretzová (Wednesday Addams), Oscar Isaac (Gomez Addams), Bill Hader (Cyrus), Nick Kroll (strýc Fester), Bette Midlerová (babička)
Rok výroby: 2021
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська