Sledovať film
Amazing Spider-Man
online

Film Amazing Spider-Man
  Trailer  k filmu Amazing Spider-Man
Prehrajte si film Amazing Spider-Man HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 086 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

The Amazing Spider-Man je príbehom Petera Parkera, medzi svojimi rovesníkmi nie veľmi obľúbeného stredoškoláka. V detstve ho rodičia zámerne dali do výchovy strýkovi Benovi a tete Mayi, aby ho uchránili pre hroziacim nebezpečenstvom. Tak ako väčšina dospievajúcich sa aj Peter snaží zistiť, kým vlastne je a prečo sa z neho stal človek, ktorým je. Súčasne má plnú hlavu starostí so svojou prvou stredoškolskou láskou Gwen Stacy. Spoločne sa plavia úskaliami lásky, záväzkov a tajomstiev. Keď Peter objaví tajný kufrík, ktorý patril jeho otcovi, pustí sa do pátrania príčin zmiznutia svojich rodičov - ktoré ho zavedú priamo do spoločnosti Oscorp a do laboratória Dr. Curta Connorsa, bývalého otcovho kolegu. Kým Spider-Manovi je predurčené, aby sa stretol s Connorsovým

Originálny názov:

The Amazing Spider-Man

Réžia: Marc Webb
Hrajú: Andrew Garfield (Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová (Kateřina Velebová)), Rhys Ifans (Lizard (Marcel Vašinka)), Denis Leary (George Stacy), Martin Sheen (Ben Parker (Jaromír Meduna)), Sally Fieldová (May Parkerová)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 69 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO 3.12.2023 06:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina