Sledovať film
Spider-Man 2
online

Film Spider-Man 2
  Trailer  k filmu Spider-Man 2
Prehrajte si film Spider-Man 2 HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Spider-Man 2

Hrdinom proti svojej vôli. Pavúčí muž opäť prichádza, aby chránil právo a spravodlivosť! V hlavných úlohách Tobey Maguire a Kirsten Dunstová.
Peter Parker v kostýme Spider-Mana chráni bezbranných, ale z lásky k Mary Jane už nechce byť superhrdinom. Peter má navyše problémy aj s najlepším priateľom Harrym Osbornom, ich kamarátsky vzťah čoraz väčšmi zatieňuje Harryho nenávisť voči Spider-Manovi, ktorého obviňuje zo smrti svojho otca. Keď sa zdá, že horšie už ani nemôže byť, ocitne sa Peter tvárou v tvár mocnému Dr. Octopusovi - diabolskému netvorovi s dvoma pármi smrtiacich chápadiel, ktorý chce ovládnuť svet. Ak ho má zastaviť, musí využiť všetky schopnosti, ktoré sú mu darom i kliatbou zároveň...

Réžia: Sam Raimi
Hrajú: Tobey Maguire (Spider-Man/Peter Parker), Kirsten Dunstová (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Alfred Molina (Doc Ock/Dr. Otto Octavius), Rosemary Harrisová (May Parkerová), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)
Krajina: USA
Kolekcia: Marvel
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 75 %
Vysielané na: HBO HBO2 HBO3

Recenzie filmu Spider-Man 2:

Spider-Mana 1 jsem neměl nikdy rád, ale Spider-Man 2 už je opoznání lepší. Celkově bych řekl, že se více vyvedl příběh, a konečně film také dostal slušného padoucha - Doctora Octopuse. V průběhu je film mnohem akčnější a grafický lépe povedený, a tak bude hodnocen lépe než jednička. Já hodnotím 80%
80% Nefka
Spider-Man 2 je asi nejlepším dílem (pro mě) původní trilogie o pavoučím muži (tedy spíše chlapci), která naprosto bezezbytku využívá hrdinský potenciál. Vývoj vztahu hlavních postav je super a akční scény na velmi vysoké úrovni.
90% anubiskt
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina