Sledovať film
André úžasný
online

Film André úžasný
  Trailer k filmu André úžasný Trailer
Prehrajte si film André úžasný online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 107 filmov a 130 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Obecní zahradník a idiot André se přihlásí jako nápověda v místním divadle, kde má být poprvé po dvaceti letech uvedeno dramatické dílo. Jedná se o příběh o starodávném původu obce z pera Alexise v hlavní roli s jeho manželkou Janine, která nicméně vždy zcela poplete celý text, a kulisákem v převleku za medvěda. Profesionální herec Jean-Pascal Faix přijíždí z Paříže, aby se ujal nastudování díla. Poté co se Faix nešťastnou náhodou ocitne v popelnici putující na skládku, přesvědčí všichni Andrého, že by se měl ujmout vedení. Snímek založený na situační komice Vás jistě pobaví.

Žáner: Komédia
Hrajú: Michel Vuillermoz (André / teta Ida), Isabelle Candelierová (Jeanine), Patrick Ligardes (Alexis), Jean-Luc Porraz (Jean-Pascal Faix), Loic Houdré (Norbert), Chantal Neuwirthová (Nene)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 61 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Family 30.9.2022 19:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko