Sledovať film Assassin online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Assassin
  Trailer k filmu Assassin   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama
Réžia:
Hsiao-hsien Hou
Hrajú:
Chen Chang (Tian Ji'an), Qi Shuová (Nie Yinniang), Yun Zhouová (Lady Tian), Satoshi Tsumabuki (Mirror Polisher), Dahong Ni (Nie Feng), Mei Yong (Yinniang' matka)
Krajina:
Taiwan, Čína, Hong Kong, Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Jej šikovnosť je bezkonkurenčná. Avšak jej myseľ zostáva rukojemníkom ľudských citov.

Filmová báseň jedného z najväčších filmárov súčasnosti zasadená do Číny 9. storočia je vizuálne omračujúcim rozprávaním s prvkami žánru wuxia - čínskeho ekvivalentu stredovekého rytierskeho eposu s prvkami fantasy. Jeho hrdinkou je profesionálna vrahyňa Nie Yinniang, ktorá po tom, čo zlyhá vo svojej úlohe, dostáva od svojej panej rozkaz vrátiť sa do svojho rodného kraja a zabiť muža, ktorému bola kedysi prisľúbená ―svojho bratranca, ktorý dnes velí najväčšej vojenskej oblasti v severnej Číne.
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski